Bir Türk filminde oynayacak

Bir Türk filminde oynayacak

İtalyan asıllı dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Al Pacino barış ve demokrasi mesajlı bir Türk- Fransız filminde rol alacak 

Hollywood’un dev oyuncusu Al Pacino, bir Türk yapımında rol almaya hazırlanıyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini Şuayip Adlıg’ın üstlendiği Türk-Fransız ortak yapımı ‘Böyle mi Yaşam’ adlı filmin ön hazırlıkları devam ediyor. Yeni yılla birlikte çekimlerine başlanacak olan filmin senaryosu Yılmaz Güney ve onun gibi hayatını barış, demokrasiye adamış insanların hatırasına kaleme alınmış.

ÇEKİMLER OCAKTA BAŞLAYACAK

Türkiye’den Muhammed Arslan’ın Fransa’dan ise CFK2 Production’ın yapımcı olarak yer aldığı filmin kastı için hem Türkiye’den hem de dünya sinemasından ünlü isimlerle görüşmeler sürüyor. Bu konuda Al Pacino ile anlaşmak üzere olduklarını belirten yapımcılar Türkiye’den de Tarık Akan, Aytaç Arman, Başak Sayan ve Tuncel Kurtiz’e teklif götürdüklerini belirtti. Çekimler, Fransa, Irak, Suriye, İstanbul ve Diyarbakır’da gerçekleştirilecek.

 

Star

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.