Heniyye:Hiçbir Kale Düşmeyecek ve İçten Yıkılmayacak!

Heniyye:Hiçbir Kale Düşmeyecek ve İçten Yıkılmayacak!

Heniyye, "Filistin hükümeti, şehitlerin kanlarından feragat etmeyecek, Kudüs''ten taviz vermeyecek ve Siyonist rejimi asla tanımayacaktır. Kahraman esirlerimizin özgürlüğe kavuşmaları yakındır" dedi.

Hamas''ın Gazze''nin doğusunda düzenlediği toplu iftar yemeğine katılan Heniyye, Filistin direnişinin son Gazze savaşında elle ettiği zafere dikkat çekerek "hiçbir kale düşmeyecek. İçten yıkılmayacak ve bizden hiçbir mevziyi alamayacaklar. İsrail''i asla tanımayacağız" diyerek gelenekselleşen ahid cümlesini yineledi.

Heniyye, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Biz, Gazze''nin doğusundaki halkımız ve mücahidlerimizle gurur duyuyoruz. Çünkü Gazze''nin doğusunda düşman saldırısına karşı onlar nöbet tutmaktadır. Çünkü onlar, mübarek topraklarımızı hedef alan her türlü düşman saldırısına karşı mücadele etmektedir" diye konuştu.

Heniyye, Kudüs''ün "pis" işgalcilerden kurtarılarak tüm müslümanların Mescid-i Aksa''da buluşması temennisiyle konuşmasına son verdi.

Heniyye, önceki gün yaptığı bir konuşmasında da halkın güven ve huzur ortamında yaşaması için çalıştıklarını söylemişti.

(Mehr News)

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.