Kocasından intikam için kızlarını öldürdü

Kocasından intikam için kızlarını öldürdü

 

İngiltere tüyler ürperten cinayet şöyle gelişti; 41 yaşındaki Rekha Kumari-Baker eski kocasından intikam almak için iki öz kızını uykuda bıçaklayarak katletti.

 

Boşandıktan sonra eski kocasının mutlu bir yaşam sürmesini kıskanan kadın, 16 yaşındaki kızı Davina ile 13 yaşındaki kızı Jasmine'yi yataklarında uyurken bıçaklayarak öldürdü. Cinayet sırasında kızı Davina uyanarak kendisini bıçak darbelerinden kurtarmaya çalıştı ama öldürülmekten kurtulamadı.

 

Vahşi cinayeti işleyen Rekha Kumari-Baker, hiçbir şey olmamış gibi kanlar içinde banyoya girdi, yıkandı ve sonra dışarı çıkarak arabası için benzin aldı. Kadın sonra bir polis arkadaşını arayarak işlediği cinayeti anlattı.

 

41 yaşındaki kadın cinayeti İngilitere'nin Cambridge kentinde mahkeme salonunda anlattı. 2003 yılında eski kocası David Baker ile ayrılmak zorunda kaldı. Başarılı bir işadamı olan David Baker yeni bir sevgili buldu ve daha mutlu bir yaşam sürmeye başladı. Rekha Kumari-Baker'in hayatı ise kabusa dönüştü. İş bulmakta zorlanan kadın, sonunda cinnet geçirerek iki öz kızını yatakta bıçaklayarak öldürdü.

 

(Milliyet)

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.