Obama Müslüman mı tartışması

Obama Müslüman mı tartışması

Şarap kadehinde su içmesi tartışmayı başlattı..

 


 

Amerikalılar, Başkanı  Barack Obama’nın Müslümanlığıyla ilgili iddiaları unutamıyor. Obama her ne kadar birçok kez Hıristiyan olduğunu söylese de, kiliselere gitse de şüpheci bazı Amerikalılar birçok hareketinde imalı da olsa Müslümanlığın işaretlerini aramaktan vazgeçmiyor.

Önceki gün Beyaz Saray’da düzenlenen valiler onuruna düzenlenen geleneksel baloya da benzeri bir tartışma damgasını vurdu. Obama’nın valilerin onuruna kaldırdığı kadehinde su olması şüphecilerin gözünden kaçmadı.

OKUYUCULARA ANKET YAPTIRDILAR

Amerikalı liberal demokratların internet sitesi Huffingtonpost bile, geceyle ilgili haberinde okuyucularına Obama’nın kaldırdığı şarap kadehinde su içmesinin doğru olup olmadığını sordu. Ankete katılanların yüzde 12’si Obama’nın şarap kadehinde su içmesinden hoşlanmadığını söyledi. Okuyucuların yüzde 65’i ise Obama’ nın “istediği şeyi içmeye hakkı olduğu” cevabını verdi. Obama geçtiğimiz yıl düzenlenen valiler balosunda şarap içmişti.

 

Ensonhaber.com

 

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.