Sapık doktor şoku

Sapık doktor şoku

ABD, tarihinin en büyük çocuk tacizi olaylarından birinin şokunu yaşıyor.

 


 

Amerikalı çocuk doktoru Earl Bradley,  kız ve erkeklerden oluşan 102 çocuğa karşı 471 cinsel taciz suçlamasıyla yargılanıyor.

Delaware eyaleti başsavcısı Beau Biden, kurbanların, doktorun ofisinde ve evinde bulunan ve bazıları 1998 tarihine kadar uzanan ve 13 saatten fazla süren video kayıtlarından tespit edildiğini açıkladı.

Beau Biden, iddianamedeki suçlamaların Delaware tarihinde bir ilk olduğunu ve anlatamayacağı kadar benzersiz olduğunu söyledi.

Konuşurken gözyaşlarını tutamayan başsavcı, "Bunlar aramızda en savunmasız olanlara, seçeneği olmayanlara karşı işlenmiş suçlar" diyerek, bu kadar çok sayıda kurbanın söz konusu olduğu başka bir vaka bilmediğini söyledi.

Sapık doktora yöneltilen suçlamalar arasında, tecavüz, çocukların cinsel istismarı, yasadışı cinsel temas, birçocuğa yönelik sürekli cinsel istismar, ve saldırı ve çocukları sürekli olarak tehlikeye atmak gibi ağır hapis cezaları öngören suçlamalar bulunuyor.

Bradley aralıkta iki yaşındaki bir kız çocuğu hastasının annesine, doktorun kendisini muayeneden sonra ofisindeki bodrum katına götürüp canını acıttığını söylemesi üzerine tutuklandı.

Geçen hatfa tıp diploması kalıcı olarak iptal edilen Bradley'in yargılandığı dava sürüyor.

 

gazeteport

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.