Ayşe Yenerer’in ikinci kitabına yoğun ilgi

Ayşe Yenerer’in ikinci kitabına yoğun ilgi
İnternet dünyasında Ayşecik TV ile pek çok bilgilendirici video hazırlayan 13 yaşındaki Ayşe Yenerer, Türkiye'nin en genç yazarlardan biri olarak ikinci kitabı "Bir Yudum Zeytinyağı”nı tanıttı.Türkiye'nin en genç yazarlarından Ayşe Yenerer ikinci kitabı "Bir Yudum Zeytinyağı" kitapseverlerle buluştu. Her yıl yarım milyon ziyaretçiye ulaşan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda, 12 Kasım 2017 tarihinde okuyucularıyla buluşan Yenerer’in imza günü yoğun ilgi gördü.
 
Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit'in elini öperek kitabını hediye eden Ayşe Yenerer, başarısından dolayı Ecevit tarafından tebrik edildi. 


Ayşe Yenerer kimdir?
 
2005’te İstanbul’da doğdu. 3 yaşında Kemer Kids Garden’da anaokuluna başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Dr. Sedat Üründül Ana ve Hazırlık sınıflarını okudu. Yine İTÜ Dr. Natuk Birkan İlk Okulu’nu bitirdi. Halen aynı okulun 7. sınıfında öğrenim görmekle birlikte Eczacıbaşı Spor Kulübü’nde “Küçük Kızlar” kategorisinde lisanslı voleybolcudur. 5 yaşından beri piyano çalan Ayşe Yenerer, YouTube’da “Ayşecik TV” adlı kendi hazırladığı videoları yayınladığı bir de kanalı vardır.
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.