Çağdaş Eğitimin Adresi Bahçeşehir Okulları.

Çağdaş Eğitimin Adresi Bahçeşehir Okulları.

1994’te Başlayan Macera: Bahçeşehir Koleji

 Takvim yaprakları 1994 yılını gösterdiğinde Türkiye’de eğitimde bilinen bir marka haline gelen Uğur Eğitim Kurumları bünyesinde Bahçeşehir bölgesinde kurulan Bahçeşehir Koleji, bugün Türkiye’nin dört bir yanında kampüsleri ile hem öğrencilerin hem de velilerin ilgi odağı noktası konumundadır. Çağdaş ve modern eğitimi sistemleştirme ve bunu tüm Türkiye’de tüm çocuklara eriştirme misyonu ile yola çıkılan Bahçeşehir Kolejlerinde bugün müfredat derslerinin yanı sıra gelecek nesillerin gelişimi için gerekli olan kültür sanat aktiviteleri, teknoloji uygulamaları, yaratıcı çalışma programları uygulanarak tam donanımlı ve dünya standartlarına uygun öğrenciler yetiştirilmektedir. Yenilikçiliği, teknoloji ile birleştiren Bahçeşehir Koleji bugün 81 ilimizin 56 tanesinde toplamda 125 tane kampüsü ile yüz binlerce öğrenciyi geleceğe hazırlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  Yeniliğin Devamı: Bahçeşehir Okulları
 
Kurulduğu günden beri eğitimin her faydalı yeniliği kendi potasında eritmeyi başaran Bahçeşehir Okulları bir öğrencinin anaokulundan üniversite bitimine kadar eğitim görebileceği en geniş yelpazeye sahip bir okuldur. Sitemizi ziyaret ederek okul ile ilgili bilgilere, kampüslere, eğitim seçeneklerine, burs tarihlerine, sınav programlarına ve daha birçok detaya erişim sağlayabilirsiniz. Dijitalleşen dünyada dijital eğitimin temellerini ilk olarak ülkemizde Bahçeşehir okulları atarken teknoloji ve bilimin ışığında sorgulayan, araştıran, üreten genç bir nesil oluşturmanın çalışmaları her geçen sene daha fazla sonuç veriyor. Z kuşağı yetişme dönemlerinde olduğunu bilerek eğitim sistemlerini eski kuşakların alışkanlıklarından farklı olarak yeni gelen kuşağın yaşam tarzına katkı sağlayacak şekilde geliştiren okul uğur eğitim grubunun en önemli markası olarak her sene büyümeye ve marka değerini katlamaya devam ediyor.

  Bahçeşehir Okulları
 
Ulusal sınavlarda gösterdiği başarılar ile göz dolduran Bahçeşehir Okulları kampüslerinde yaptığı yeniliklerle öğrencilerin okulu sevmesi, okula daha fazla zaman ayırmasına yönelik etkinlik ve çalışma programlarına devam etmektedir. Tüm bu yenilikleri yakından takip eden öğrenciler ve öğrenci velileri tercihlerini Bahçeşehir okullarından yana kullanmaktadır. Ülke genelinde kampüslerindeki öğrenciler arasında çeşitli eğitim programları ile etkileşimi ve genç yaşlarda kültürel bağdaşmayı önemseyen eğitim kurumu, geleceğin sağlam temellerini günümüzde atmanın haklı gururunu yaşıyor.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.