Kısa Sürede İngilizce Kursu Aracılığıyla İngilizce Öğrenmek

Kısa Sürede İngilizce Kursu Aracılığıyla İngilizce Öğrenmek

 Bu dillerin başında ise hiç şüphesiz İngilizce gelir. İngilizce dünya çapında bilinen ve en temel kabul edilen dildir. Ne kadar iyi bir İngilizce bilgisine sahip olursanız, kendiniz için o kadar çok iş imkanı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra İngilizce öğrenmek size birçok farklı katkıda da bulunacaktır. Sizin için en iyi ve en üstün eğitimi veren kurumlardan olan Akademik Batı Dilleri ile hızlı ve detaylı bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz. Sadece İngilizce değil, 5 farklı dilde hizmet veren okuldan, dil bakımından donanımlı bir şekilde mezun olabilirsiniz.

34 Yıllık Tecrübe

34 yılı aşkın eğitim tecrübesi ve üstün eğitim anlayışı ile size en iyi ve anlaşılır eğitim vermek için çabalayan ve kendisini bu yönde geliştiren Akademik Batı Dilleri, sizi en donanımlı ve en detaylı şekilde dil eğitimi vermeye davet ediyor. Sizde kendiniz için, kendi seviyenizde olan insanlar ile eğitim alabileceğiniz derslere katılabilir ve temel ya da akademik seviyede dil öğrenebilirsiniz. İzmir İngilizce kursu kampüsü bulunan Akademik Batı Dilleri Kendi tercihleriniz doğrultusunda, günlük konuşma dili için de gramer dersleri alabilir veya çok daha derin şekilde dil öğrenme imkanı sunmaktadır. Sadece İzmir’de değil Bursa, Ankara ve Manisa’da da kampüsleri bulunmaktadır.

Özel Sınıflar veya Online Eğitimler

Kendi seviyenizden insanlar ile ders alabileceğiniz birçok kurs mevcuttur. Fakat bu kurslar şuan sadece Denizli, Manisa, İzmir, Ankara ve Bursa'da yer almaktadır. Sizde bu kurslara katılarak temel veya akademik seviyede İngilizce eğitimi alabilirsiniz. İsterseniz, günlük konuşma dilinizi de ileri seviyeye taşıyabileceğiniz gramer kurslarına katılabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz şehirde eğitim alabileceğiniz bir Akademik Batı Dilleri kurumu/kursu yok ise, online olarak eğitim alabilirsiniz. İnternet üzerinden canlı olarak verilen eğitimler ile aynı örgün İngilizce kursu gibi detaylı bir eğitimden geçebilir ve İngilizce bilginizi artırabilirsiniz.

Deneyimli ve Uzman Kadrosu ile

34 yılı aşkın tecrübeleri ile deneyimli ve alanında uzman öğretmenler tarafından verilen İngilizce ve diğer dil eğitimleri, oldukça detaylı ve anlaşılması kolaydır. Genel dil öğretim mantığından farklı olarak eğitim veren kuruluş, size sadece gramer öğretmekle kalmaz, günlük konuşma dilinizi de geliştirmenize yardımcı olur.
Daha detaylı bilgi için Akademik Batı Dilleri’nin web adresini ziyaret edin. www.akademik.com.tr
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.