Liseler için beklenen sonuçlar açıklandı

Liseler için beklenen sonuçlar açıklandı
2018 Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Yerleştirmeye Esas 2. Nakil Sonuçlarının yayınlanmasıyla öğrenciler ve veliler MEB sitesine akın etti. Nakil sonuçlarını haberimizdeki link üzerinden kontrol edilebilirsiniz...

Nakil sonuçları açıklandı… Nakil başvurularında ikinci aşama geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı ve öğrenciler ve veliler nakil işlemlerini merakla bekliyordu. Nakil sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. MEB’in nakil sonuçlarını açıklamasıyla meraklı bekleyiş sona erdi. Aşağıdaki link üzerinden nakil sonuçlarınızı sorgulayabilirsiniz…

http://www.meb.gov.tr/sinavlar/sorgu/lise_yerlestirme/2018_LISE_YERLES_ek_2_zdt546y4FT6xy/

2. NAKİL SONUÇLARIYLA BOŞ KONTENJANLAR DA BELLİ OLDU

e-Okul üzerinden MEB tarafından boş kontenjanlar da açıklandı. E-Okul sistemine aşağıdaki linkle giriş yaparak yeni başvuru dönemi için boş kontenjanları sorgulayabilirsiniz.

3. BAŞVURU DÖNEMİ NE ZAMAN?

Ortaöğretim kurumlarına yerleştirmeye esas nakiller devam edecek. 27-31 Ağustos ve 3-6 Eylül dönemlerinde diğer başvuruları yapılacak.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.