Samsun Oto Kiralama | www.adorenty.com

Samsun Oto Kiralama | www.adorenty.com
Haftalık ve günlük araç kiralama hizmetinin yanı sıra uzun dönemli araç kiralama hizmeti de verilmektedir. İlgili acente tarafından hazırlanan sözleşmeye mutabık kalmak şartıyla belirlenen sürelerde araç kiralama hizmeti alabilmek mümkündür. Eskiye göre rağbeti daha fazla olan araç kiralama hizmeti en uzak mesafelere bile alternatif olmaktadır. Samsun oto kiralama olarak bütün araç kiralama hizmetlerimiz ve seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Samsun Havaalanı Oto Kiralama

Belirli bir sözleşme içerisinde dönemsel olarak araç temini yapılmasına oto kiralama denir. Araç kiralama eskisi kadar zor olmamakla birlikte yine de yapılan sözleşmeye mutabık kalınarak belirlenen ödeme dahilinde alınabilecek hızlı ve pratik bir araç temin şeklidir. Uzun, kısa ve haftalık araç temini için, aynı zaman da Samsun havaalanı oto kiralama için hizmetinizdeyiz.

Oto Kiralamada Geçerli Kriterler Nelerdir?

Oto kiralamada acente tarafından dikkat edilmesi gereken bazı hususlar şu şekildedir;
 • Aracın teslim alınma süresi
 • Teslim süresindeki gecikmelerin hesaplanması
 • Aracın teslim edilme süresi
 • İstenen güvenceler
 • Ek sürücülerin varlığı
 • Hizmetin ödeme dökümü
 • Varolan trafik cezaları
 • Sürücü belgesi
 • Araç kiralamada yaş kriteri
 • Aracın kiralanma süresi
 • Ekstra hizmetler

Oto Kiralamada Doğru Adres

Oto kiralama hizmeti veren acente tarafından bir sözleşme hazırlanır. Bu sözleşmeden önce ehliyet sahibi olunduğunun ispatı gerekmektedir. Bu sözleşme araç kiralama sözleşmesidir. Aracın kim tarafından teslim alındığı, hangi aracın teslim alındığı, hasar kaydı varsa belirtildiği, aracın teslim alınma tarihi ve teslim edilme tarihi, aracın olası bir kaza durumunda kaskosunun olup olmadığı, aracın teslim alındığı saat, aracın kiralanma bedeli, aracın geç teslim edilmesi halinde ödenmesi gereken ceza miktarı bilgilerini içerir. Araç kiralandığında tüm yakıt işlemlerini aracı kiralayan kişi karşılar.
Araç kiralama sözleşmesi ise her iki tarafın iş güvenliği ve sağlıklı bir ticaret yapabilmeleri için olmazsa olmazdır. Kiralanacak aracın sigorta ve kasko bilgilerine vakıf olunmalıdır. Herhangi bir kaza sonucunda kaskosu olmayan aracın tüm masrafları da aracı kiralayan kişiye yansımaktadır. Bu konuda bilgi almak, kaskosu olmayan bir aracı kiralamamak en doğru karar olacaktır. Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken diğer hususlar ise; araç kiralama yapılan firmanın yasal olup olmadığıdır. Araç kiralanan şirketin servis noktaları mutlaka öğrenilmelidir. Araç teslim alınırken mutlaka kilometresine bakılmalı ve ibraz edilmelidir. Daha uzun yol gidilecek durumlarda daha yeni arabalar kiralanmalıdır. Uzun yolda trafikte her türlü araç sorunu meydana gelebilmektedir. Bu sebeple arabanın yeni ve donanımlı olması herhangi bir sorun yaşanmasını da engelleyecektir. Araç kiralamada herhangi bir kaza ve kusurunun kontrolü yapılmalı ve karşılıklı ibraz edilerek bir anlaşmaya varılmalıdır. İstenilen vadede ve segmentte araçlar ile güvenilir araç kiralama hizmetlerimiz ve detaylı bilgi edinmek için www.adorenty.com adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.