Şehir dışı toplantılarınızı sanal ofislerde yapabilirsiniz

Şehir dışı toplantılarınızı sanal ofislerde yapabilirsiniz
Özellikle şahıs firmalarında ev adresinin kullanılması ve sonrasında işlerin genişlemesi ile beraber bu adres sizlere yetersiz gelebilir. Adres değişikliği ve ofisinizi ziyaret etmek isteyen müşterileriniz için hazır ofis tercih edebilirsiniz.

Son yıllarda ülkemizde hızla artan sanal ofis kavramı firma sahipleri açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu hazır ofis sayesinde resmi adres bilgilendirmesi yapabilir. Konuklarınızı ağırlayabilir, müşterileriniz ile toplantılar düzenleyebilir ve nezih bir ortamda tek başınıza çalışmak isteyebilirsiniz. Çalışmalarınızı düzenli bir şekilde yürütebilmek için ofis ihtiyacınız var ise sanal ofis hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirden farklı olarak İstanbul' a gelerek iş görüşmeleri yapacak iseniz sanal ofis tam size göre olabilir. Yaşadığınız ve çalıştığınız şehir dışında İstanbul' un en lüks semtlerinde ofisinizin olması iş toplantılarınız için de alternatif olacaktır.

Çoğu firma sahibinin tercih ettiği sanal ofis hizmeti ile konuklarınızla iş görüşmelerinizi sakin ve sessiz ortamlarda ulaşımı kolay semtlerde rahatlıkla yapabilirsiniz. Müşterilerinizin zamanını çok fazla almadan iş ortaklıklarınızı oluşturmak için bu nezih sanal ofis ortamları sizler için hizmetinize sunmaktayız.

Ofis ihtiyacınız olduğu zamanlarda sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunabilmekteyiz. Herhangi bir yere bağlı kalmadan hazır ofis sayesinde dilediğiniz semt ve zamanlarda çalışabileceğiniz ortamlar yaratılmasıdır. İş toplantıları ve firmanıza ait seçkin mekanlarda ofisinizin olmasını sağlamaktayız.

Bir Yere Bağlı Kalmadan Çalışın

Genel olarak freelance çalışan müşterilerimiz sunduğumuz sanal ofis sayesinde müşterileri ile görüşmelerini dilediği zaman ve yerde yapabilmektedir. Sabit bir yerde ofis tutmak yerine kolay ulaşımı olan yerlerde konuklarınızı ağırlamak zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olur. İstanbul' daki trafik sorunundan dolayı iş toplantıları ve görüşmelerde geç kalma riski olmadan önceden rezervasyon ile beraber firmanıza gelen konuklarınız sekreterimiz tarafından karşılanmaktadır. Özellikle konuklarınızın aniden gelmesine karşında sekreter hizmetimiz sizler için konuklarınızı ağırlamaktadır.

Firma dışında olduğunuzda müşterileriniz tarafından firmanıza gelen aramalar sekreter hizmetimiz sayesinde sizlere bilgi verilmektedir. Günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayabileceğiniz sanal ofis hizmetimiz firmanızın kalitesinden ödün verilmemektedir. Müşterilerinize karşı firmanızın prestijini düşünüyoruz.

Hazır ofis kiralamak istediğinizde bütçenize uygun semtlerde yer alan ofislerimizden herhangi biri için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizlere daha iyi hizmeti sunarak müşteriniz için de en doğru hizmet vermek prensiplerimiz arasındadır. 1000' i aşkın seçkin müşterilerimizin arasında yer alarak sizlere sunmakta olduğumuz bu sanal ofis hizmetimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Doğru ve güvenilir iş ortaklıkları için uzun süre ofis kiralamak yerine sizlere en yakın semtlerde yer alan ofislerimizi tercih edebilirsiniz.

Sanal ofis hizmetimiz içerisinde yer alan sekreter hizmetimiz sayesinde kargo teslimatı, müşteri karşılaması, telefon cevaplandırması ve toplantı günlerinizde konuklarınızı ağırlamaktayız. Ofis dışında olduğunuz zamanlarda sanki ofisinizdeymiş gibi çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Uzun vadeli çalışmalarımız müşterilerimizin memnuniyeti ile beraber her geçen gün artan müşteriye portföyüne sahibiz. Bizlerle hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için web sitemizi ziyaret edip randevu talep ederek birebir görüşme sağlayabilirsiniz.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.