Ücretsiz Entegrasyon Programı

Ücretsiz Entegrasyon Programı
E-ticaretin Pazar payı genişledikçe, Pazar yeri entegrasyonu da daha önemli hale gelmeye başladı. Peki, Pazar Yeri Entegrasyonu nedir? Pazar yeri entegrasyonu, internet üzerinde faaliyet gösteren e-ticaret platformlarında bulunan mağazalarınızı bir yazılım aracılığı ile birbirine bağlar ve ürün bilgileriniz ve stok bilgilerinizin eş zamanlı olarak bütün platformlarda güncel tutulmasına olanak tanır.

Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor, N11 gibi e-ticaret platformlarını kullanmak istiyorsanız ücretsiz entegrasyon programları ile ciddi anlamda fark yaratabilirsiniz. Peki entegrasyon  programları sizlere ne gibi avantajlar sunuyor?

Ücretsiz Entegrasyon Programının Avatajları
  • Gelir gider analizlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Mağazanızda yapmış olduğunuz satışlarla ilgili istatistiklere ulaşabilirsiniz. Satış grafiklerinizi, satış bölgelerinizi ve müşterilerin demografik özelliklerini takip edebilirsiniz.
  • Bütün Pazar yerlerdeki ürün stoklarınızı tek bir noktadan yönetebilirsiniz.
  • Pazar yerlerindeki ürünlerinizi hızlı bir şekilde eşleştirebilirsiniz.
  • Rakiplerinizi analiz edebilir ve fiyatlama konusunda yönlendirici bilgiler edinebilirsiniz.
  • Tüm Pazar yerlerindeki kargo takiplerini ve faturalama süreçlerini tek bir noktadan yürütebilirsiniz.
En İyi Ücretsiz Entegrasyon Programı
Ücretsiz entegrasyon programının, e-ticaret platformlarında satıcılara sağladığı avantajlardan bahsettik. Peki, bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek , ücretsiz entegrasyon programına nasıl ulaşabilirsiniz? https://entegrasyon.nesatilir.com/ bu noktada kesinlikle ziyaret etmeniz gereken bir site. Site bünyesinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir entegrasyon programı sizleri bekliyor. Hepsiburada, trendyol, gittigidiyor ve n11 mağazaları için Pazar yerlerine entegrasyon sağlanıyor. Her geçen gün Pazar yeri entegrasyonu sağlanan firmalara yenileri ekleniyor.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.