Ucuz Paykasa Satın Al

Ucuz Paykasa Satın Al
Ucuz paykasa almanın en kolay yolu paykasamerkezi.com'dan geçmektedir. Paykasa al seçeneğine tıklayarak size en uygun ödeme yöntemi ile paykasanızı satın alabilirsiniz. Paykasa temelde bir ön ödemeli alışveriş kartıdır. Kredi kartının yerini tutabilecek yegana alternatiftir diyebiliriz paykasa için. Paykasanın diğer bir güzel yanı günümüzün en gelişmiş güvenlik önlemleri ile donatılmış olmasıdır. Bu güvenlik önlemleri sayesinde hem muadillerinden ayrılmaktadır hem de paykasa kartınızı kullandığınız zaman kredi kartı kullanımınızda olduğu gibi kimliğiniz açığa çıkmaz ve tamamen anonim kalırsınız. Ucuz paykasayı tam 5 farklı miktarda satın alma imkanınız bulunuyor. Paykasayı satın alabileceğiniz miktarlar sırasıyla 10 Euro, 20 Euro, 50 Euro,100 Euro ve 250 Euro olarak öne çıkmaktadır. Paykasa bakiyeniz bittiğinde yeni bir paykasa kartı almak durumundasınız. Ne yazık ki mevcut kartınıza yükleme yapmak gibi bir seçenek ne yazık ki bulunmuyor.

Ucuz paykasa kart almak için şu an tek yapmanız gereken Paykasa Merkezi sitesine girip hemen paykasa kartınızı sipariş etmek. Paykasa kartınız size özel oluşturulan 16 haneli bir pin ile kapınıza kadar ulaştırılmaktadır. Paykasa kartın avantajları bunlarla da bitmiyor paykasa diğer ödeme yöntemlerinden farklı olarak dünya standartlarında bir güvenliğe sahip. Şimdi bana paykasa mı nakit mi yoksa kredi kartı mı deseler hiç düşünmeden paykasa derip çünkü internet alışverişlerinde nakit kullanamıyorum öte yandan kredi kartı da internet alışverişi için güven veremeyebiliyor ama paykasaya her zaman güvenebilirim.

Ucuz paykasa satın almak için https://www.paykasamerkezi.com/  adresini ziyaret ediniz.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.