3 TL'ye takım elbise...

3 TL'ye takım elbise...

 

İstanbul Deposite Outlet ve Ankara Via/Life AVM’deki MOL mağazalarında 10 Ekim 2009 Cumartesi günü gerçekleştirilecek kampanyada tüm aile 9 TL’ye giyinecek. Ancak stoklarla sınırlı bu kampanyadan yararlanmanın tek koşulu Türk malı kullanmaya söz vermek.

100 bin adete yakın ürün satılması hedeflenen kampanyada, bir adet bayan takım elbise 3 TL, 1 adet erkek takım elbise 3 TL, 1 adet gömlek 1 TL, 1 adet kravat 1 TL, 1 adet pantolon 1 TL ve 1 adet t-shirt 10 kuruş gibi fiyatlarla satılacak.

MOL İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir, kampanyayı özellikle Türk malının kalitesine dikkat çekmek ve Türk tekstilinin üretimden kaynaklanan gücünü vurgulamak amacıyla başlattıklarını açıkladı. Özdemir ithal ürünlere karşı da bir nevi adil savunma hattı oluşturmak istediklerini belirtti. Özdemir, "Bu ürünler dünya markalarına üretilen standartlara sahip ve yüzde 100 sağlıklı olma özelliğini taşıyor. Biz ucuza ama kaliteliürünler sunmayı hedefliyoruz."

 

(Hürriyet)

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.