Ahmet Çelik’ten Ülkü-Der’e ziyaret

Ahmet Çelik’ten Ülkü-Der’e ziyaret
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, Ülkücü Düşünce Derneği’ni ziyaret etti. Çelik, ülküdaşlık hukuku ile bir araya gelmiş gençleri her zaman desteklediğinin altını çizdi.
 
İYİ Parti Milletvekili Ahmet Çelik, Ülkücü Düşünce Derneği’ni ziyaret etti. Çelik, burada Ülkü-Der Genel Başkanı Ahmet Selçuk Can ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

İYİ Parti Milletvekili Çelik, Ülkücü Düşünce Derneği’ni ziyareti ile ilgili Twitter hesabından bir paylaşım yaparak, ülküdaşlık hukuku ile bir araya gelmiş gençleri her zaman desteklediğinin altını çizdi.
Ahmet Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Ülkücü Düşünce Derneği ziyaretimizde bizleri misafir eden Ülkü-Der Genel başkanı Sayın Ahmet Selçuk CAN ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimi iletiyorum.
 
 
Türk Milliyetçiliği fikrini benimsemiş ve ülküdaşlık hukukuyla bir araya gelmiş olan gençlerimize de her daim desteğimizin olduğunu belirterek çalışmalarında başarılar diliyorum."

celik-005.png
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.