Akşener, Abdal Musa Türbesini Ziyaret Etti

Akşener, Abdal Musa Türbesini Ziyaret Etti
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Antalya-Elmalı İlçesinde Abdal Musa Türbesi’ni ziyaret ederek türbede dua etti.

Akşener, burada kendisini karşılamak için toplanan partili kalabalığa seslendi. Akşener, “31 Mart’ta sizin sayenizde İstanbul, Ankara, Antalya, Adana gibi büyükşehirler el değiştirdi. Görüldü ki, biz çalışırsak, inanırsak demokrasiyi işletmek mecburiyetinde bırakacak şekilde umudun adresi olabiliriz. 31 Mart’ta kulak çekelim demiştim. O kulak çekildi ve şimdi seçmenin gözünün içine bakılması gerekildiğini bütün siyasiler anladı. Bunun sebebi İYİ Parti.

Haziran sonuna kadar bütün büyükşehirlerin ilçelerini gezeceğini belirten Akşener, “Bu gezilerimizdeki talepleri ve tavsiyeleri arkadaşlarımızla çalışacağız. Kamyoncu esnafının sorunlarını yeteri kadar dile getirmediğimiz söylenince ben gerekeni yaptık sanıyordum meğer olmamış şimdi tekrar dile getireceğiz. Grup konuşmalarımda da buradaki sorunların hepsine değineceğim” dedi.

Sonrasında Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ü makamında ziyaret eden Meral Akşener, İlçenin muhtarlarıyla beraber düzenlenen toplantıda muhtarların sorunlarını dinledi ve sorunlarını arkadaşlarının meclis çalışmalarında, kendisinin de grup konuşmasında dile getireceği sözünü verdi.
 

 


Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.