Akşener: Ağalar Benden Sonra Buraya Daha Fazla Gelmeye Başlayacaklar

Akşener: Ağalar Benden Sonra Buraya Daha Fazla Gelmeye Başlayacaklar
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Antalya programının ilk gününü Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (AESOB) ziyaret ederek noktaladı. Esnaf ve sanatkarların sıkıntılarını Birliğin başkanı Adlıhan Dere’den dinledi.

Birliği ziyaretinde bir konuşma yapan Akşener, esnaf ziyaretlerinde vatandaşın seçim olmadığı halde neden geziyorsunuz sorusuna çok fazla maruz kaldığını belirterek, “Eskiden siyasetçi için seçmen velinimetti. Şimdi seçim yok niye geziyorsunuz diye soranlar oluyor.  Burada rekabeti yaratmaya çalışıyoruz. Buraya yazıyorum ağalar benden sonra buraya daha fazla gelmeye başlayacaklar” dedi.

Suni gündemlerle halkın oyalanmaya çalışıldığını belirten Akşener, “Eskiden iktidar hizmet yapar. Muhalefette halkın avukatlığını yapardı. Şimdi bu ortadan kalktı ama biz bunu yeniden sağlayacağız. Gelirken arkadaşlara da şunu söyledim, ‘ben insanları dinleyeceğim nutuk atmayacağım ve kapalı salon toplantıları olmayacak’ dedim. Öyle de oldu bütün gün boyunca esnafımızla ve vatandaşlarımızla hasbihal ettik” şeklinde konuştu.

Görüşmenin ardından esnaf ve sanatkarlarla birlikte yemek yiyen Meral Akşener yaşadıkları sıkıntıları onların ağzından dinledi ve sorularını cevapladı.Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.