Akşener: Kongre sürecinde kazanan da kaybeden de bizimdir

Akşener: Kongre sürecinde kazanan da kaybeden de bizimdir
Akşener, Aksu ilçesinde de partililerle buluştu. Seçime girebilmek için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan 15 milletvekili istediklerini anlatan Akşener, “Allah razı olsun, seçime girebilmemiz için geçici olarak milletvekillerini bizimle yan yana getirdi” dedi. 

31 Mart seçimlerine de ittifakla gitmeye karar verdiklerini ve bu projeyi de CHP’ye götürdüklerini aktaran Akşener, şöyle konuştu:

Bugün İstanbul, Ankara, Antalya, Adana kazanılmışsa bunu siz sağladınız. Türkiye’yi gerçekten o sıkıntılı durumdan çıkardınız, nefes aldırdınız. Sizden gurur duyuyorum, siz de gurur duyun. Türkiye’de yükselen korku duvarını siz yıktınız. Başka siyasi oluşumların önündeki araziyi temizlediniz, o korku duvarını yıktığınız için bu yerden başka arkadaşlar geçer oldu.

Yaptığı ziyaretlerde canlı bir teşkilat gördüğünü dile getiren Akşener, teşkilat üyelerinden ev ev, köy köy dolaşmalarını istedi.
 


Önce ailelerinden başlayarak, eşlerini, dostlarını partiye üye yapmaları gerektiğini vurgulayan Akşener, “Kongreler yapılacak, elbette farklı farklı adaylar çıkacak ama kim kazanırsa ‘benimdir, bizimdir’, kim kaybederse de ‘benimdir, bizimdir’ olacak” değerlendirmesinde bulundu. 

Akşener, şu anda Türkiye’nin gündeminde seçim gözükmediğini ancak Anadolu’yu ilçe ilçe dolaşacaklarını sözlerine ekledi.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.