Akşener'in Trabzon mitingine Asiye teyze damga vurdu!

Akşener'in Trabzon mitingine Asiye teyze damga vurdu!
Meral Akşener’in Trabzon mitinginde “Şimdi bir Asiye ablamız var, onu huzurlarınıza davet ediyorum. Trabzon’un irfanı Asiye ablam.” diyerek taktim ettiği Asiye teyze konuşmasıyla büyük beğeni topladı.
 
Asiye teyze yaptığı konuşmasında “Devlet sana yardım edemedi ben ediyorum ve iki ineğimi veriyorum dedi.

“AKLIMIZLA OYNUYORLAR, TIMARHANELİK OLDUK”

Asiye teyze “Bizim derdimiz şimdi açlık. Gençlerimiz boşta. İş istiyoruz, aş istiyoruz. Anadolu konuşuyor. Artık koyacak yerimiz kalmadı yeter artık. Ben haberleri hiç kaçırmam. Tır şoförü izledim arabasını satamıyor borç batağındayım diyor. Acaba Bilal de öyle ağlıyor mu. Erdoğan diyor ki bu varlık kuyruğu. Ben varlık kuyruğunda otururum derim ki bana getirin 10 kg patates diye. Aklımızla oynuyorlar tımarhanelik olduk. Gençler aklınızı başınıza alın , bizden geçti… Biz bunları dinleye dinleye bıktık artık şu seçim bir bitsin. Trabzon’um hangi hakaretlere maruz kalmadı. Trabzonspor’un çektiği haller… Ben cahil bir kadınım. Ben bunlara üzüle üzüle bu hale geldik. Ekrem İmamoğlu’na da başarılar diliyorum. Benim iki tane ineğim var onları da sana veriyorum destek olsun diye. Devletin vermediği desteği veriyorum.”

Asiye teyzenin konuşmasının tamamını izlemek için tıklayınız
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.