Anıtkabir'de Akşener'e yoğun ilgi

Anıtkabir'de Akşener'e yoğun ilgi
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Atatürk’ün 79’uncu Ölüm yıldönümü dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti. Atatürk’ün huzuruna vatandaşların arasında çıkan Akşener, dua ederek, karanfil bıraktı.

Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 2


Akşener’in Anıtkabir’e gelişinde yakasına kalpaklı Atatürk resmi de taktığı görüldü. Anıtkabir’deki yoğunluk nedeniyle vatandaşlarla birlikte sıraya giren Akşener, vatandaşların rahatsız olmaması için, “Yoğunluk var rahatsız etmeyelim” dedi.


Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 14

Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 3


Anıtkabir’e girişte ve çıkışta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Akşener özellikle kadınlar tarafından sevgi gösterileri ile karşılandı. Vatandaşların “Umudumuz sensin” sözlerine gülerek karşılık veren Akşener, kendisine verilen “Özlemle Anıyoruz” pankartını da kaldırdı.


Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 4


Anıtkabir’e gelen vatandaşlar tarafından sık sık yolu kesilen Akşener bol bol fotoğraf çektirdi, özçekim yaptı. Akşener’e gençler de ilgi gösterirken, gençler Akşener’i, “Meral Abla” sözleriyle karşıladı.Vatandaşlar aynı zamanda Akşener’in partisinin ismini de hatırlatarak, “İyi ki varsınız” dedi.


Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 5


Anıtkabir’in merdivenlerinden inerken küçük bir erkek çocuğunu seven Akşener, çocuğa ve annesine, “Nasılsınız? Bir de biz de var” diyerek espri yaptı.Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 6


Parti kurmaylarının da eşlik ettiği Meral Akşener’in Anıtkabir ziyaretinde Ankara İl yönetimi de hazır bulundu.


Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 7


Ziyaret için polis de güvenlik önlemi aldı.


Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 8

Vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle çıkış kapısına kadar gitmekte zorlanan Akşener, kadınların ve gençlerin, “Oyumuz size” sözlerine de gülerek karşılık verdi.

Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 1

Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 9

Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 11


Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 16


Anıtkabir'de Meral Akşener'e yoğun ilgi 15
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.