Bakandan küstah açıklama: En iyi Türk ölü Türk’tür

Bakandan küstah açıklama: En iyi Türk ölü Türk’tür
Komşu devlet Yunanistan’ın eski Dışişleri Bakanı Türkiye ile ilgili bir radyo programına skandal açıklamalarda bulundu ve haddini aştı.

Ege’de yaşanan krizle ilgili radyo programına açıklamalarda bulunan Yunan Bakan Pangalos,Türkiye hakkında küstah ifadeler kullandı ve büyük tepki çekti. Bir radyo programına katılan eski Yunanistan Dışişleri Bakanı Theodoros Pangalos, Türkiye hakkında kullandığı skandal gündeme bomba gibi düştü. “Yunanistan’ın büyük bir Türkiye sorunu var. Düşmanımız, biz ne kadar iyi niyet gösterirsek gösterelim vazgeçmiyor” diye konuşan Pangalos, “En iyi Türk ölü Türk’tür. Buna inanıyorum çünkü hiç iyi Bir Türk ile karşılaşmadım” şeklinde skandal ifadeler kullandı. Bilindiği üzere Yunanistan ile son günlerde Kardak krizi yaşanıyordu. Başbakan Binali Yıldırım ise bugün öğlen saatlerinde mevkidaşı Çipraş ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirmişti.

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.