Başkentte elektrik kesintisi

Başkentte elektrik kesintisi

Yıllık periyodik işletme, hat bakım, onarım ve çalışmaları nedeniyle, 11 ve 12 Eylülde Ankara'nın bazı yerlerine elektrik verilemeyecek.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 11 ve 12 Eylülde elektrik alamayacak yerler, gün ve saatleri şöyle:

Çankaya'da, 11 Eylül Cuma günü 09.00-14.00 saatleri arasında; Büyükesat Koza, İkizdere sokaklar, Vedat Dalokay Caddesi'nin bir kısmı, Gezegen sokak ve civarı.

Kalecik'te, 11 ve 12 Eylülde aynı saatler arasında; Kızılkaya, Akkaynak, Keklicek, Hacıköy, Kılçak köyleri, Çiğdem Petrol, Akbörk içme suyu, Hacıköy Orçan Mahallesi, Hacıköy içme suyu, AVEA, Turkcell, Vodafone telefon vericileri, Hacıköy Benzinlik, Dağdemir içme suyu ve Dağdemir köyü.

Kazan'da, aynı tarihlerde 10.00-15.00 saatleri arasında; Yassıören Köyü Yassıören Kırçiceği Villaları, Çalta, Alibey, Göl köyleri, Fatih Mahallesi'nin bir kısmı, Soğucak, Sarılar ve Tekke köyleri.

(A.A)

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.