Bekir Bozdağ'dan 15 milletvekilinin CHP'ye dönmesine yorum

Bekir Bozdağ'dan 15 milletvekilinin CHP'ye dönmesine yorum
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İYİ Parti'ye geçen 15 milletvekilinin CHP'ye dönmesiyle ilgili konuştu.

Bozdağ, "Demokrasi tarihimizin en kara lekesini bu milletvekillerinin alnına, CHP'nin siciline sürdünüz. Öyle bir kara leke sürdünüz ki bunların alnını öperek o kara lekeyi çıkarmanız mümkün değil" ifadelerini kullandı.

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
solgun5 ay önce
geç bunları geç. oyunlar tezgahlar bozuldu ve hala kendinize gelemediniz. merakla bekliyoruz yeni hile tezgah oyun neler ortaya çıkacak. on beş vekil tarihe altın harflerle yazıldı. peki ya siz? küfürbaz hakaret ve diğer özelliklerinizle yazılacaksınız
Mızrak5 ay önce
asil siz rahmetli hocamın partisinden topluca istifa edip akp.gecerek ülkeyi fetoyla teslim ederek siyasi tarihe en büyük kara lekesi düşürdünüz hele sen çıkıp da tv.lerde terör elabasi fetoyla metiyeler düzen yağ yakan sen degilmiydin zubukzadeyi destane utanmaz arlanmaz kuldan utanmaz allah'tan korkmaz herif
Mehmet Ceylan 5 ay önce
bir canı kurtarmak için, yalan söylemek nasıl mübah kabul gördüyse, işte 15 m.vekilinin yaptıkları enaz onun kadar mübahtır doğrudur .