Belediye Başkanına bıçaklı saldırı

Belediye Başkanına bıçaklı saldırı

Haberiniz.com- Muğla’nın Fethiye ilçesinin MHP’li Belediye Başkanı Behçet Saatcı, bugün saat 12.30 sıralarında belediye binasından çıkarken saldırıya uğradı. Bıçaklı saldırıda Saatcı kalbinin altından yara alırken, yanında bulunan Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur da saldırganın bıçak darbelerinden nasibini aldı. Hem Saatcı hem Cesur ağır yaralanırken, edinilen bilgilere göre saldırdan, linç edilmemek için saldırının hemen ardından karakola sığındı. Saldırganının sorgusunun sürdüğü öğrenildi.

 

Başkan Saatcı’nın kalbinin altından, Başkan Yardımcısı Cesur’un ise bağırsaklarından darbe aldığı öğrenilirken, özellikle Cesur’un durumunun ağır olduğu ve yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi.

 

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, ilginç çıkışlarıyla tanınıyordu. “Türkiye’nin Türkler tarafından yönetilmesi gerektiğini” söyleyen Saatcı’nın bu çıkışı belli çevrelerin tepkisini çekmişti.

 

Ayrıca ilçede dün, Aksazlar Koyu’nun ihalesinin yapıldığı da belirtiliyor. Saldırının bu veya başka bir ihale ile ilgili olup olmadığı ise netleşmedi. Saldırganın, polis sorgusunda verdiği bilgiler çevresinde, olayın netleşmesi bekleniyor.  
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.