Bu araçtan sağ çıktılar!

Bu araçtan sağ çıktılar!

 

Ankara'nın Polatlı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir otomobil iki parçaya ayrıldı. Araçta bulunan 3 kişi kazadan sağ olarak kurtuldu.

 

Ankara - Polatlı'da meydana gelen trafik kazasında bir otomobil iki parçaya ayrıldı. Otomobilde bulunan kişiler kazadan sağ olarak kurtuldu.

 

Edinilen bilgiye göre, 19 yaşındaki Mustafa Yavuz Kırtız,aşırı hız yaptığı otomobiliyle, Abdullah Parla Caddesine ara sokaktan çıkan Mehmet Kalkan yönetimindeki otoya çarptı. Mustafa Yavuz Kırtız'ın kullandığı araç, Mehmet Kalkan'ın kullandığı aracı ikiye ayırdıktan sonra 60 metre sürüklendi ve bir ağacı kökünden sökerek durabildi.

 

Çarpmanın etkisiyle iki parçaya ayrılan araçta bulunan Mustafa ve Mehmet Kalkan, hafif yaralı olarak Duatepe Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ayakta tedavi gören Mustafa ve Mehmet Kalkan taburcu edilirken, yaralanan Mustafa Yavuz Kırtız, hastahanede yapılan ilk müdahalenin ardından Ankara'ya sevk edildi.

(ntvmsnbc)

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.