Bulut Akacan önderliğinde Kıbrıs'ta bir ilk

Bulut Akacan önderliğinde Kıbrıs'ta bir ilk
Dünyanın lider ve önde gelen markalarının bir araya geleceği, aynı zamanda sosyal etkinlikler sayesinde ziyaretçilere iyi bir vakit geçirme şansı tanıyacak rahat ve konforlu bir alışveriş keyfinin yaşanacağı AVM, Kıbrıs’ta bir ilke imza atacak. Akacan Holding dünya markalarını Kıbrıs halkıyla buluşturarak, açık ve kapalı alanları sayesinde alışveriş mekanlarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Farklı ihtiyaçlar ve zevklerin bir arada yer alacağı ve herkese hitap etmesi planlanan mağazaların yanı sıra AVM içerisinde dünya mutfaklarından lezzetler sunacak restoranlara yer verilecek. Tüm bunların bir arada yer aldığı alışveriş merkezinin inşaatı ise önümüzdeki Eylül ayında Girne’de en iyi Lokasyonlardan birisinde başlayacak.

Eylül 2018’de başlayacak inşaat çalışması tamamlandığında toplamda 63.000 metrekare bir alana sahip olan proje Girne’nin en büyük AVM’si olma unvanını taşıyacak. AVM içerisinde 30.000 metrekarelik kiralanmaya müsait ticari alanın yer alacağı, 14.000 metrekare rezidans konut alanına yer verileceği ve toplamda 19.000 metrekare büyüklüğünde bir otopark alanına sahip olacağı belirtiliyor. Yerel ve uluslararası birçok markanın bir araya getirecek bu proje Kıbrıs’ta bir ilki başaracak.

Akacan Holding tarafından gerçekleştirilecek bu inşaat projesinin arkasında yer alan mimar Mustafa Derat, ziyaretçilere zengin bir deneyim sunabilmek adına özel bir tasarım gerçekleştirerek AVM içerisinde sinema, çocukların eğlenebileceği özel bir eğlence dünyasının yanı sıra bowling, buz pateni gibi farklı konseptlere de yer verecek.

Girne’de yeni bir hayat sunmaya hazırlanan AVM, aynı zamanda bir yaşam merkezi haline gelecek. Ana caddeye bağlantı noktasında yer almasından dolayı Girne’yi ziyaret edecek yerli veya yabancı turistler açısından ulaşım konusunda hiçbir güçlük çekilmeyecek. Ziyaretçiler için rahat ve ulaşım problemi olmayan, nezih bir alışveriş ortamı sunulacak şekilde tasarlandı.

Haberin detaylarını kıbrıs haber sayfasından görüntüleyebilirsiniz.
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.