Çakmak: Devlet Bahçeli ve destekçileri Türk ve ülkücü olamaz

Çakmak: Devlet Bahçeli ve destekçileri Türk ve ülkücü olamaz
Murat Çakmak,, 8 Şehit verdiğimiz gün teröre lanet yürüyüşü yapmak, PKK yandaş ve destekçilerini protesto etmek yerine Atatürk ve cumhuriyet sevdalısı Türk milliyetçilerinin kurduğu İYİ Parti’nin; sapına kadar Türk milliyetçisi Genel Başkanı Meral Akşener’in koruma polisinin bile olmadığı evinin önüne gidip, utanç verici sloganlarla tehditler yağdıranlar ne Türk ve ülkücü olmadığını belirterek  “Şunu herkes iyi bilsin ve inansın. PKK’ya FETÖ'ye ve bölücülere her kim susuyorsa, Türk milliyetçilerine saldırıyor ve saldırtıyorsa bilin ki bunlar gizli bölücü ve Ermeni işbirlikçisidir. Bunun başka açıklaması olamaz.” dedi.

Murat Çakmak Haberayyıldız’a gönderdiği açıklamada şöyle devam etti:

“Yeter artık! Türk’ün töresine bile ihanet ettiler. Bir kadının evini basmak ne demek? Bu nasıl bir şerefsizlik. Bunlar ülkücü filan değil. Saray soytarılarının paspası oldukları belli. Neredeyse hayatımızı verdiğimiz, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in emaneti olan MHP’mizi fitne ve fesatla ele geçiren, uyuşturucu ile mücadeleyi düstur edinmiş, vatan uğruna binlerce şehit vermiş Ülkü ocaklarımızı işlemez hale getiren, Mavi Gözlü Bozkurt’umuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetini ve parlamenter sistemi yok edenlere saray paspaslığı yapan, sözde af yasasıyla torbacı ve bilimum hırsızları dışarı çıkartıp, Türkiye’yi çökertmeye çalışan bana göre her icraatı gayrı milli ve her yönüyle şaibeli Devlet Bahçeli ile AKP mamalıklarında yemlenen arkadaşları son saldırı ile işbirliğinde ve ihanette Nirvana’ya ulaşmıştır. Bu gayrı milli işbirliğinin PKK ve FETÖ ile sözde mücadelede etmesi gereken, 50 korumayla bile her yere giremeyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da tarihin kara sayfalarındadır. Hem terörle sonuna kadar mücadele etmiş eski İçişleri Bakanı hem de TBMM’de grubu olan bir partinin genel başkanı olan Meral Akşener’e yönelik koruma önlemleri neden yetersizdir ve en cılızdır. Genel Başkanımıza yönelik uzun zamandır her saldırıda, polis yetersizliği ve pısırıklığı dikkatimizi çekiyor. Her türlü uğursuzun rahatlıkla evin önüne kadar gelebilmesinin tek nedeni de emniyet tedbirlerinin yetersiz ve gecikmeli olmasıdır. Kabul etmiyoruz, susmayacağız.. Gerekirse biz önlemimizi alırız. Kendisi bile o eve yaklaşamaz.

Yazılar olsun!.. Yazıklar olsun!.. Yazıklar olsun!..

Hala başbuğumuzun partisinde kalmış, iyi niyetli milliyetçi kardeşlerim de artık akıllarını başlarına almalıdır. Yoksa onlar da partimizi bölücü ve PKK işbirlikçisi AKP desteği ile ele geçirmiş olanlarla birlikte tarihin kara sayfalarına gömülecekler. Bizler, İYİ Partili Türk milliyetçileri olarak dimdik ayaktayız ve genel başkanımızın yanındayız. Türk milletine oyun oynayanlarla her türlü mücadelemizi de yüce Allah’ın izniyle yapıyoruz ve yapacağız. Sabırlarımızı artık zorlamayın. Türk milliyetçiliğini ve ülkücülüğü bize Bahçeli ve ülkücülere P*ç diyen ihaleci arkadaşları öğretemez.

Biz ölene kadar Türk ve ülkücü olarak kalacağız. Yurdumuzun her metrekaresine ayak basacağız. Biz Allah’tan başka hiç kimseden korkmadık, korkmayız.

Tanrı Türk’ü ABD – İngiliz –İsrail beslemesi din sahtekarı ve çakma milliyetçilerden korusun…

Kıyamete kadar.. Yedi düvele hodri meydan."

 

   

 

 

İYİ Parti Almanya'nın çalışkan isimlerinden iş adamı İstanbul Çatalcalı Murat Çakmak, aynı zamanda Türk Tekvando Milli Takımı'nda pek çok kez Avrupa Şampiyonu olarak gururumuz olmuş Türk Bayrağını en üst seviyeye taşımıştır.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.