CHP Milletvekili'nin Evinde Garip Bir Hırsızlık

CHP Milletvekili'nin Evinde Garip Bir Hırsızlık

 

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin evine giren hırsızlar, vekilin evinde ilginç bir soygun gerçekleştirdiler. Evdeki hiç bir değerli eşyaya dokunmayan hırsız ya da hırsızlar sadece üç adet tabanca ve bunlara ait sarjör ve mermileri aldılar.

 

Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin memleketi Yalova'da 5 katta bulunan evinde hırsızlık meydana geldi. Ancak evde hırsızlığın ne zaman yapıldığı bilinmiyor. Milletvekili İnce Ankara'dan tatil nedeniyle gittiği Yalova'daki evinde silahları temizlemek için bulunduğu yere baktı. Ancak silahların yerinde olmadığını görünce hırsızlık olduğun anladı. Bunun üzerine hemen polise haber verdi. Ve polis tutanak tutup, olay yeri inceleme ekipleri de parmak izi araştırması yaptı.

 

İnce, "Çok üzgünüm. Dededen kalma bir silahım vardı. Onun çalınmasına çok üzüldüm. Anısı vardı" dedi.

 

Çalınan silahlardan en değerlisi olan 1890 yılı yapımı Lagant marka silah antika değeri de taşıyordu. Diğer iki silahtan biri TBMM tarafından verilen zor alım silahlardan Colt marka tabanca ve sonuncusu ise İnce'nin kendisinin MKE'den satın aldığı Sarsılmaz marka tabanca.

 

(İnternet Haber) 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.