Ekrem İmamoğlu'ndan Binali Yıldırım'a helalleşme yanıtı!

Ekrem İmamoğlu'ndan Binali Yıldırım'a helalleşme yanıtı!
 

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ve oğlu Mehmet Selim İmamoğlu geldiği Beylikdüzü Haldun Taner İlkokolu'nda, 1382 No'lu sandıkta oyunu kullandı.

Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, ''Türkiye'miz adına İstanbul'umuz adına önemli bir seçim yaşıyoruz. Bu sadece İstanbul seçimi değil aynı zamanda Türkiye'nin demokrasi sürecine dair milletçe yaşatılan bu hukuksuz süreci tamir etme sandığıdır. Bugün halkımız hak, hukuk, adalet duygularıyla en doğru kararı verecektir. Hayırlı olsun. Günün sonunda her şey çok güzel olacak.'' dedi.

"HELALLEŞELİM AMA BUNDAN SONRA BU HATALARI YAPMAYALIM"

Binali Yıldırım'ın ''Bilerek bilmeyerek yanlış yaptıysak helallik istiyorum.'' sözlerini değerlendiren İmamoğlu, ''Ben de dün meydanlar aynı temennileri dile getirdim güzel ama keşke seçimlerde her yol mübahtır anlayışıyla değil de millete yüzünü dönerek milletin çıkarına cümleler kurarak ve seçim için oy için her şeyi söylemek her şeyi yapmak değil güzel cümlelerle milletine ve şehrine umut veren seçimler yaşasak. Tahmin ediyorum bu seçim birçok yönüyle bundan sonraki seçimlerin stratejisine katkı sunacak. O bakımdan elbette helalleşelim ama bundan sonra bu hataları yapmayalım.'' şeklinde konuştu.

 

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.