Emin Çölaşan: Bunlar Recep bey'in torpillileri

Emin Çölaşan: Bunlar Recep bey'in torpillileri
Büyükelçi atamalarını değerlendiren Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan, “İktidarın ve Recep Bey’in ne kadar torpillisi varsa bazı ülkelere büyükelçi olarak atanıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ülkücü Mustafa Erol’un katili Ozan Ceyhun’u Viyana Büyükelçi olarak ataması büyük tepki çekti. Konuyu köşesinde değerlendiren Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan, “İktidarın ve Recep Bey'in ne kadar torpillisi varsa bazı ülkelere büyükelçi olarak atanıyor. Geçmişte adı çikolata paketleri içerisinde Reza Zarrab'tan rüşvet alma olaylarına karışmış ve bakanlık görevinden istifa etmek zorunda kalmış bir Egemen Bağış… ABD vatandaşlığı belgelerle kanıtlanan, vatandaşlığa girmeden önce sadece ABD'ye hizmet vereceğine Kuran üzerine el basarak yemin eden bir Merve kavakçı. Ozan Ceyhun gibi. Hangisini saymalı! Recep Bey'in seçmeceleri bunlar. Bakın da örnek alın, ülkemizin ne hallere düşürüldüğünü görün!” yorumunda bulundu.

 

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.