Enerjisa ile fatura borçlarınızı kolayca sorgulayın!

Enerjisa ile fatura borçlarınızı kolayca sorgulayın!
Satış ve dağıtım alanında farklı hizmetler sunan Enerjisa, geniş müşteri portföyü ile geçmiş yıllardan beri başarılı işlere imza atıyor.  Çözüm odaklı faaliyetler gösteren firma, hizmetlerini Başkent, Ayedaş ve Toroslar olmak üzere 3 farklı alana ulaştırıyor. 14 farklı ilde çalışmalar yapan elektrik şirketinin en önemli avantajlarından birisi ise online sitesi üzerinden pek çok ihtiyaçlarınıza cevap vermesi. Sitenin online platformundan elektriğe dair gerekli işlemlerinizi kolayca giderebilirsiniz.

Online Başvurunuzu Kısa Adımlarla Tamamlayın!

Site üzerinden online başvurunuzu tamamladıktan sonra elektrik hizmetine dair pek çok işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Abonelik, dilekçe & başvuru, tarife değişikliği gibi önemli işlemleriniz için müşteri hizmetleri merkezinde randevunuzu alabilirsiniz.
Enerjisa, tüm üye kullanıcılarına yeni abonelik veya elektrik taşıma gibi işlemlerde büyük kolaylık sağlıyor. Bu gibi önemli işlemlerinizde öncelikle internet sitesi üzerinden randevunuzu alabilir, ardından size sunulan uygun gün ve saatte en yakın şubeye giderek ilgili işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online Borç Sorgulama İşlemleri

Elektrik faturanızın borcunu mu öğrenmek istiyorsunuz? Faturanızın ulaşmadığı veya eski dönemlere ait borcunuzun varlığı durumunda ödenecek son tutarı öğrenebilmeniz kolayca mümkün oluyor. Firmanın online platformuna tıklayarak ilgili alandan kolayca borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Ancak TEDAŞ borç sorgulama işlemi yapmak için öncelikle üye bilgilerinizle birlikte siteye giriş yapmanız gerekiyor.

Müşteri hizmeti merkezleri; abonelik başlatma, sonlandırma, sözleşme yenileme, fatura ve ödeme, elektrik taşıma gibi farklı hizmetlerinizi karşılamak için her daim yanınızda! Abonelik için öncelikle şehrinizi ve müşteri hizmetleri merkezinizi seçmelisiniz. Ardından bilgilerinizi girip onay aşamasına geldikten sonra abonelik için randevunuz tamamlanmış oluyor.

Site üzerinden ayrıca ödeme kanalları ve başvuru sorgulama hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yetkili ödeme noktalarında yaptığınız ödemelerde herhangi bir ücret talep edilmiyor. Sadece sözleşme numaranızla ve faturanızla birlikte başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Ayrıca anlaşmalı bankalar üzerinden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin: TEB, Akbank, HSBC, INGBANK, Kuveyt Türk, İş Bankası, Finansbank ödeme yapabileceğiniz banka kuruluşlarından birkaçı. Ancak dilerseniz kredi kartı veya PTT yoluyla da kolayca ödemede bulunabilirsiniz. Başvuru durumunuzu öğrenmek için de başvuru numaranızla ve telefon numaranızla sorgula işlemi yapabilirsiniz.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.