Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Ispat etmezsen CHP'nin genel başkanlığı bu yalancıdan kurtulsun!

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na:  Ispat etmezsen CHP'nin genel başkanlığı bu yalancıdan kurtulsun!

Cumhurbaşkanlığı'na giden CHP'li tartışmalarına ilişkin açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunu haber yapan gazeteci kayıp" sözleriyle iddiaları yalanladı.

Partisinin İzmir İl Başkanlığı ziyaretinde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na gelen CHP'li isim tartışmalarına ilişkin de açıklamada bulundu.

Söz konusu iddiaları yalanlayan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki göstererek, "Ben cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum, Ispat etmezsen CHP'nin genel başkanlığı bu yalancıdan kurtulsun" ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın açıklaması şöyle::

"Güya ben Külliye'de bir CHP'li ile görüşmüşüm. Ben! Arkadaşlarım gerekli cevabı verdiler 'görüşme olmadı' dediler. Bunu haber yapan gazeteci kayıp. Bay Kemal senin hayatın yalan. Eğer yiğitsen ben cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum, acaba sen genel başkanlığını ortaya koyabiliyor musun? Ispat ettin ettin, etmezsen CHP'nin genel başkanlığı bu yalancıdan kurtulsun." 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.