Esad rejimi ile PKK/PYD işbirliği devam ediyor!

Esad rejimi ile PKK/PYD işbirliği devam ediyor!
Mehmetçik TV'nin yerel kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre PKK/ PYD'nin Silahlı kolu YPG'li teröristler Rakka'dan aylar önce Rejim Bölgesinden Afrin'e geçtiği ve Türkiye'nin olası bir saldrırsına direniş için hazırlık yaptığı öğrenildi.

ABD'nin gönderdiği binşlerce kamyon ağır silah ve cephanenin de ŞAM REJİMİNİN KONTROL ETTİĞİ BÖLGEDEN, onların desteği ile geceleri taşındığı ve hazırlıkların tamamlandığı da gelen haberler arasında yer alıyor.

ABD'de dün gerçekleşen görüşmelerde ABD tarafı Başbakan Binali Yıldırım!'a ABD'Nin PKK/YPG'yi bir süre daha destekleyeceğini belirterek Türkiye'ye meydan okudu. Ancak pısırık Türk siyasetçileri ayaklarına gittikleri sözde dost ve müttefik ABD'ye Türk milleti adına hakettikleri cevabı vermek yerine Vaşington parklarında kot pantolanla, sırıtarak fotoğraf çektirmeyi onurlarına yedirdiler...İlgili habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
http://www.mehmetciktv.com.tr/haber/22780/esad-rejimi-ile-pkkpyd-isbirligi-devam-ediyor.html#.WgVboGi0OUk  
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.