Fahrettin Yokuş: İmamoğlu’na İftiraların Sebebi, Tükenmişlik Sendromu

Fahrettin Yokuş: İmamoğlu’na İftiraların Sebebi, Tükenmişlik Sendromu
İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Cumhur ittifakının tükenmişlik sendromu yaşadığını, bu nedenle de yöneticilerinin İmamoğlu’na ağır ithamlarda ve iftiralarda bulunduklarını ifade etti. Yokuş, 23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul seçim günü yaklaştıkça, Ekrem İmamoğlu’na saldırganca sözler sarf edenlerin artığını, buna karşın Ekrem İmamoğlu’nun sergilediği mertçe tavır karşında sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:
 
Sen neymişsin be İmamoğlu? Bir çıktın ortalığa pir çıktın. İstanbul'da iktidarı ve ittifaklarını yerle bir ettin "Yenilen güreşe doymaz "misali. Bu sayılmaz yeni baştan bir daha seçim” dediler. Adam gibi mertçe er meydanına çıksalar amenna! Ancak adamlarda nerde o yürek?
 
İmamoğlu'na Cumhur ittifakının yöneticileri koro halinde saldırıyorlar. Önce Yunan, sonra Rum-Pontus yaptılar. Kim bilir daha ne iftiralar atacaklar? Onlar alçakça saldırdıkça İmamoğlu gönüllerde daha fazla taht kuruyor. Onlar saldırdıkça İmamoğlu mesafe alıyor.

Cumhur ittifakının İmamoğlu’na ağır itham ve iftiralarla saldırmanın iki önemli nedeni var. Birincisi "Tükenmişlik Sendromu”  ikincisi ise İstanbul rantı ve yaptıkları yolsuzlukların açığa çıkması. Ancak "Korkunun ecele faydası yoktur" Korktukları başlarına gelecek.
 
İnanıyorum ki, ilahi adalet 23 Haziran’da İstanbul’da gerçekleşecek. Herkesin bir hesabı olduğu gibi Rabbimizin de bir hesabı vardır. Biz buna inanır ve iman ederiz. O'na teslim oluruz. Bu sebeple Cumhur ittifakının iftiracılarına, soygun düzeninin yolcularına fırsat verilmez.” şeklinde ifade etti.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.