İYİ Parti'den Almanya Çıkartması

İYİ Parti'den Almanya Çıkartması
İYİ Parti Kurucu Üyesi  gazeteci Vedat Yenerer Diusburg'da başladığı konferanslarına Frankfurt ve Stuttgart'ta devam etti. Yenerer'in Fankfurt'ta verdiği konferansa aralarında  İYİ Gönüllüler İnsyatifi Hessen sorumlusu ve İYİ Parti Konya milletvekili aday adayı Sait Özcan, ADD Frankfurt başkanı Yelda Acargösterişli, Nürnberg İYİ Toplum Gönüllüleri Başkanı Hulusi Kaçak ve başkan yardımcıları Murat Çakmak, Faruk Aysu, tarihçi Dr Latif Çelik, Tekin Ateş, Hüseyin Adalı, Abdullah Yücesan gibi tanınmış kanaat önderleri katıldı.

Yenerer'in bir sonraki adresi ise Stutgart Beşiktaşlılar Derneği oldu.  İYİ Toplum Gönüllüleri ve Türk toplumunun farklı kesimlerinden temsilcilerin katıldığı konferansta Yenerer, Ege de Yunan işgallerini, Suriye sığınmacıların yarattığı sıkıntıları ve PKK/PYD, FETÖ işbirliği ile Türkiye'ye verdiği zararı anlattı. Konferans salonunu tamamen dolduran dinleyicilere konuşan Yenerer'in konferansı yaklaşık 2, 5 saat sürdü. İYİ Parti'nin Suriye politikası, sığınmacılara yönelik düşüncelerini ve terörle mücadele konularında çarpıcı örnekler veren Yenerer,  dinleyenlerin coşkulu alkışlarını aldı.  Soru cevap bölümünde aldıkları cevaplardan menun kalan dinleyeciler İYİ Parti'nin politikalarını benimsediklerini alkışlarla gösterdiler. Konferansa İYİ Toplum Gönülleri Başkanı ve İYİ Parti milletvekili aday adayı Ahmet Doğan'da katıldı. 

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.