Karoteks dolap seçimini nasıl yapmalısınız?

Karoteks dolap seçimini nasıl yapmalısınız?
Ofis, iş yeri gibi kurumsal alanlarda klasör, belge veya değerli evrakların daha düzgün ve korunaklı saklanabilmesine imkan sunan karoteks ve ayakkabı dolaplar, çok fazla yer kaplamaması ile küçük ofisler için dahil vazgeçilmez ofis dolapları arasında yer alır. Ofis personellerin daha rahat bir yaşam alanına sahip olması için özellikle tercih edilmekte olan dolapların kullanımı oldukça kolay ve ergonomik aynı zamanda işlevselliği ile de dikkat çekmektedir. Ofis ve iş yerleri için çalışanlarının rahatlığından da önemli olan noktalardan biri ise değerli evrakların korunaklı ve güvenilir saklanabilmesidir. Karoteks dolaplar ise ofislerin karışık sirkülasyonunda belgelerin güvenliğini sağlamak için vazgeçilmezdir.

Ofisler için güvenlik ve ergonomi şansı sağlamakta olan çelik dolapların şirket sahiplerine sağlamış olduğu bir diğer özellik ise sağlamlığı ile muadil ürünlerden daha uzun yıllar kullanılabilmesidir. Çelik karoteks dolaplarda punta kaynağı bulunmaktadır. Dolapların sağlamlığını ise yapımı esnasında kullanılmakta olan punta kaynağı sağlamaktadır.

Ofisler için pek çok fırsat sunmakta olan çelik dolapların standart renklerde üretildiğini ve bu neden ile de ofisiniz için uygun olmayacağını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat çelik karoteks ve ayakkabı dolabı elektrostatik boya kullanılarak standart renklerin dışında dahi üretilebilmektedir. Bu durumda ofisiniz için dayanıklılığı, konforu ve estetik görünümü ile dikkat çekmekte olan çelik dolapları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 
Karoteks ve ayakkabı dolaplarda üç farklı model üretim yapılmaktadır. Dolaplar her ofis yapısında kullanılabilecek şekilde dört, üç ve iki çekmeceli olarak üretilmektedir. Bu sayede dilediğiniz mekanda rahatlıkla kullanabilme şansınız olur. Çelik dolapların dayanıklılığının yanında kullanılan çeliğinde sağlam olmasını sağlayacak sacı şekillendirilirken mümkün olduğunca dikkatli davranılması gerekmektedir. Aksi taktirde sacta bulunan en ufak hata dahi dolabınızın kullanım ömrünü kısaltacaktır. Bu neden ile çelik dolap alım sayınız fazla olsa dahi alım esnasında tüm dolapları mümkün olduğunca dikkatli incelemelisiniz. Aksi taktirde ürünlerinize olmaması gereken bir ödemeyi yapabilirsiniz.
Kartoteks modelleri: https://www.gokerler.com.tr/Kartoteks-Dolap,LA_126-2.html#labels=126-2

Karoteks Dolabı Tüm Ofislere Uyumlu Mudur?

Kartoteks  ve ayakkabı dolabı tüm ofislerde kullanılabilir ama önemli olan ofis dekorasyonunuz ile zıt durmasını engellemenizdir. Estetik bakış açınız gelişmiş ise çelik dolapları zaten ofis dekorasyonunuz ile nasıl kombinleyeceğinizi kolayca çözebilirsiniz. Ancak yine de önerileri değerlendirebilirsiniz.

Kartoteks dolapların kullanılacağı ofiste eskitme ve ahşap detaylı mobilyalar kullanılıyor ise bu durumda alt kısımlarını paslanmış detaylı tercih edebilirsiniz. Tabii açık renkli olması sizin için uygun bir seçenek olabilir. Ancak daha standart rutin bir ofis dekorasyonunuz var yeriniz sınırlı ise özel yapım talebinde bulunarak renk ve farklı detaylarına kendiniz karar verebilirsiniz. Bu sayede çelik dolaplarınız ofisiniz ile tam uyum halinde olur ve sanki farklı bir ofisin parçasıymış gibi durmaz. Ofisinizin en sağlam demirbaşlar arasında yer alacak olan karoteks çelik dolaplar ofisinizin tüm ihtiyaçlarını küçük bir alanda karşılayacaktır.
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.