Köprünün altında 4 ceset bulundu

Köprünün altında 4 ceset bulundu

Kahramanmaraş'ta Aksu Çayı üzerindeki Hasancıklı Köprüsü altında 4 genç kızın cesedi bulundu. Sudan çıkartılan ve hepsi aynı soyadı taşıyan ve 2'sinin ikiz olduğu sanılan kızların cesedinde yaralama ve kurşun izi bulunmazken, soruşturma çok yönlü sürdürülüyor.

 

Güvenlik güçlerine bugün saat 14.30 sıralarında yapılan ihbar üzerine, jandarma ve polis ekipleri Kahramanmaraş- Kayseri karayolunun 12'nci kilometresinde bulunan, Aksu Çayı üzerindeki Hasancıklı Köprüsü’ne giderek ceset aramaya başladı. Her tarafı didik didik eden arayan güvenlik güçleri saat 17.00 sıralarında, Hasancıklı Köprüsü altında ve çevresinde ikiz oldukları sanılan 16 yaşındaki Ayşe ve Asiye Karaağaç ile 23 yaşındaki Hamide Karaağaç ve 12 yaşındaki Emine Karaağaç'ın cesetlerini buldu.

 

Savcı gözetiminde jandarma ve polisler tarafından tek tek Aksu Çayı suyundan çıkarılan 4 genç kızın cesedinde ilk incelemede, üzerlerinde elbiselerinin bulunduğu, yara ve yaralama ve kurşun izine rastlanmadığı belirtildi. Cesetler torbalara konularak otopsi için Kahramanmaraş Devlet Hastanesi morguna gönderildi.

 

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı Fevzi Büyüktümtürk, olayla ilgili iki savcıyı görevlendirdiğini söyledi. Hpesi de akraba olan kızların cinayete mi kurban gittiği, boğulma ya da kaza sonucu mu öldüğü yapılacak otopside saptanacak.

 

(Hürriyet)

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.