Meral Akşener Alanya'da

Meral Akşener Alanya'da
Dün gece havayoluyla Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na inen İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Alaya programına İyi Parti İlçe Teşkilatı ziyaretiyle başladı. İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, burada yaptığı konuşmada “Sayın genel başkanımız Alanya’da ağırlamanın onurunu yaşıyoruz. Bizlere bu guru yaşattığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi. 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Antalya merkeze geldiğini ancak ilçeleri ziyaret etme fırsatı olmadığını belirten Akşener, ziyaretlerine Gazipaşa ve Alanya’dan başladıklarını ifade etti. Akşener, “Vira bismillah dedik. Bugün ve yarın Antalya’da 10 ilçeyi ziyaret etmeyi planlıyoruz. Yerel seçimlerde ilçe ziyaretlerini gerçekleştiremedik. Bu bizim için geç kalmış bir ziyaret. Ziyaretimize Akdeniz, Marmara ve Trakya’da bu ziyaretlerimiz devam edecek. Bu toplantılar bir salon toplantısı olmayacak. Vatandaşla iç içe olacağız. Sorunlarını ve sorularını dinleyeceğiz” dedi.
 


AKŞENER ESNAFLA BULUŞTU

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Alanya'da esnafla bulustu. Alanya'dan buyuk enerji aldığını ifade eden Akşener gösterilen ilgiye teşekkür etti. Akşener Atatürk Caddesi'nde esnaf ziyaretlerinde bulunan Akşener Manavgat'a yola çıkmak üzere Alanya'dan ayrıldı

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.