MHP'li Arzu Erdem'den ittifakı desteklemeyen partilere ağır sözler

MHP'li Arzu Erdem'den ittifakı desteklemeyen partilere ağır sözler
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Bolu'ya gelerek Bolu Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Erdem'e ziyaretinde MHP Bolu İl Başkanı Adem Evcil ve Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı İsmail Akgül de eşlik etti. MHP'lileri Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu ve kentte görev yapan gazeteciler karşıladı.

Burada konuşan MHP'li vekil, Milli İttifak Cephesi'nde yer almaktan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını ifade ederek, "Bizim için vatanımız milletimiz söz konusuysa gerisi teferruattır. Bu şekilde o cephede yer alacak herkesin de başımızın üzerinde yeri var. Umarım karşı cephede yer alanlar da bunun kritiğini yapacaktır. Bunun değerlendirmesini yapacaktır" dedi.

AKP-MHP İTTİFAKINA KATILMAYAN PARTİLERE AĞIR SÖZLER

MHP'li Erdem, AKP ve MHP'nin gerçekleştireceği 'Cumhur ittifakı'nda yer almayan partilere de ağır sözlerle yüklendi.

Bu partileri FETÖ ve PYD ile hareket etmekle suçlayan Erdem, "Gerçekten büyük bir tehlikenin içerisinde, gayri milli cephenin içerisinde 3-4 tane önemli unsur sayacağım. FETÖ var orada, PYD var orada, YPG var orada. Bunun yanına eğer siyasi partiler yanaşabiliyorsa ve kapı çaldıkları zaman bizim adayımız şu kişi ve şu propagandayı yapıyoruz diyerek milletin huzuruna çıkabileceklerine inanıyorlarsa, Türk milletinin ferasetini, kalbini ve milli şuurunu bilmiyorlar demektir.

Onun için hata yapanların da aciliyetle hatalarından dönüp, milli cephe içerisinde yer almaları gerektiğini, o ittifak noktasında nerede yer almanın doğru olacağını karar vermeleri yönünde de mutlaka uyarılarımız var" dedi.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
orhun5 ay önce
türkün feraset şerefinden milli şuuru ve ortaklar haaa