Müdür ve öğrenci uygunsuz vaziyette

Müdür ve öğrenci uygunsuz vaziyette

 

Otomobilinin içinde kendisinden 31 yaş küçük olan eski öğrencisiyle uygunsuz halde yakalanan Fen Lisesi müdür yardımcısı açığa alındı. Milli Eğitim Müdürlüğü, müdür yardımcısıyla ilgili araştırma başlattı.

2007'DEN BERİ AŞK YAŞIYORLAR

Alınan bilgiye göre, Kütahya Sanayi Bölgesi'nde 23 Haziran tarihinde akşam saatlerinde denetim yapan polis ekipleri, 2007 yılından bu yana aşk yaşadıkları iddia edilen Nafi Güral Fen Lisesi Müdür Yardımcılarından R. G. ve geçen yıl 11 D sınıfından mezun olan öğrencisi Ş.Ç'yi uygunsuz durumda yakaladı.

Dört yıl boyunca okulun yurdunda kalan öğrencisiyle yakalanan Müdür Yardımcısı ile ilgili Milli Eğitim Müdürlüğü'nün de araştırma başlattığı öğrenildi.


TESELLİ EDİYORUM

Kendisinden 31 yaş küçük olan ve dört yıl boyunca
okul yurdunda kalan öğrencisi ile daha önce okulda şüpheli vaziyette birkaç kez görüldüğü öne sürülen Müdür Başyardımcısı R. G.'nin bu dönemde de kendisini, "Annesi babası ayrı olduğu için kendisini teselli ediyordum. Kötü bir şey olmadı" dediği öğrenildi.

 

SADECE KONUŞUYORDUK

Otomobilde uygunsuz durumda yakalandığı öğrencisiyle ilgili suçlamaları kabul etmeyen G'nin yine "Biz sadece konuşuyorduk, başka bir şey olmadı. Az önce lavaboya gittim, pantalonumun önü ondan açık kalmış olabilir" dediği öğrenildi. Olayla ilgili savcılığın soruşturma başlattığı belirtildi.
    

 

İnternethaber.com

 

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.