Ömer Halisdemir'in babasından yandaş medyaya yalanlama!

Ömer Halisdemir'in babasından yandaş medyaya yalanlama!
Şehit Ömer Halisdemir'in babasının “Hakkımı Kemal Kılıçdaroğlu’na helal etmiyorum" şeklinde açıklama yapmadığı ortaya çıktı. Böylelikle yandaş medyanın bir yalan haberi daha ortaya çıkmış oldu.

Takvim ve Sabah gazetelerinin haberleri üzerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile dün Niğde’den bir telefon görüşmesi gerçekleştiren baba Hasan Hüseyin Halisdemir “Ben böyle bir şey söylemedim" dedi.

KILIÇDAROĞLU'NDAN AVUKATLARA TALİMAT

“Yalan habere çok üzüldüğünü" dile getiren baba Halisdemir, Kemal Kılıçdaroğlu ile üzüntüsünü paylaştı ve bir süre sohbet etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bunun üzerine avukatlarına talimat vererek "yalan haber yapan Sabah ve Takvim gazetelerine beş paralık yayınları için beş kuruşluk dava açın" dedi.
 
Sabah gazetesinin Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yalan haber yaptığı mahkeme kararıyla belgelenmiş ve gazetenin Kılıçdaroğlu’na 1 TL’lik tazminat ödemesine karar verilmişti.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.