Öz Kızına 30 Yıl Tecavüz Edip, Dört Çocuğu Oldu!

Öz Kızına 30 Yıl Tecavüz Edip, Dört Çocuğu Oldu!

Avustralya'da kendi kızına 30 yıl boyunca tecavüz edip dört çocuk sahibi olan bir kişi yakalandı.Adı açıklanmayan 60 yaşlarındaki adamın öz kızına tecavüzü kızı 11 yaşındayken, 1970’lerde başladı. Geçen süre içinde kız, öz babasından dört çocuk doğururken, hepsi özürlü doğan çocuklardan biri daha sonra öldü.

Ailenin adının açıklanmasını mahkeme yasaklarken, adam başta suçlamaları reddetti ancak DNA testleri çocukların babası olduğunu gösterdi. Devlet radyosu da üç çocuk ve annelerinin güvenli bir evde tutulduğunu, kasımda yapılacak mahkemede zanlıya tecavüz ve öldürme tehdidi dahil 80 ayrı ithamda bulunulacağını açıkladı.

Yeni kurbanın annesi kızının, çocukların babasının kim olduğu sorularını geçiştirdiğini, erkeklerle gece kulüplerinde buluştuğu gibi yanıtlar verdiğini söyledi. Kocasını huysuz, küfürbaz, kötü biri olarak tanımlayan kadın cinsel taciz konusunda hiç şüphelenmediğini söyledi ve “Büyük bir evde yaşıyorduk, dolayısıyla bilemezdim” dedi. Kurban 2005’te polise gitmiş ancak sonra korkup devamını getirememiş. Olay, Avusturya’da evinin bodrumuna 24 yıl hapsettiği öz kızından yedi çocuk sahibi olan Josef Fritzl’ı hatırlattı.

(Radikal) 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.