Ozan Ceyhun'un atamasına bir tepki de Lütfü Şahsuvaroğlu'ndan!

Ozan Ceyhun'un atamasına bir tepki de Lütfü Şahsuvaroğlu'ndan!

Orta TV'ye yaptığı açıklamada, "Yurtdışına kaçmış tüm terör artıkları elçi mi yapılacak?" dedi. Şahsuvaroğlu açıklamasında; " Bütün ülküdaşlarımı bu vesileyle ortak ve bütüncül bir tavır göstermeye davet ediyorum. Ülkücü hareket unutmaz, "dedi.

'ÖZÜR BEYAN ETMEYEN KATİLİ ELÇİ YAPTINIZ'

Şahsuvaroğlu açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yaptıkları bir görüşmeyi de hatırlattı. Geçmişte Üsküdardaki evinde gerçekleştirdikleri görüşmeyi hatırlatan Şahsuvaroğlu, " Sayın Erdoğan, daha partinizi kurmadan Üsküdar’daki evinizde bizi ağırlamıştınız. Birlikte siyaset teklifinize bende, "Muhsin Yazıcıoğlu ile birlik olun cevabı vermiştim. İBB başkanlığınızı sevmiştik. Tamam, darbelere karşı biriz beraberiz. Lakin özür beyan etmeyen bir katili elçi yaptınız. Lütfen bu atamayı iptal edin"dedi.

Dr. Şahsuvaroğlu, açıklamasına, "Yurt dışına çıkmış tüm terör artıkları elçi sayılacak mı? Fetö ile mücadelede Avrupa desteğini sunacağını sanan devlet aklına korona virüsü bulaşmış olmasın?" diye bitirdi.

Kaynak: Orta TV
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.