Özdağ: Dünyada FETÖ gibi bir iç düşman görülmedi

Özdağ: Dünyada FETÖ gibi bir iç düşman görülmedi
21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü tarafından düzenlenen FETÖ ile Mücadele: Riskler Fırsatlar ve Çözüm Önerileri Çalıştay Programı'na değerli isimler katıldı. Çalıştay'da FETÖ'nün güncel taktikleri, günümüzdeki potansiyeli ve örgütün psikososyal boyutlarına değinildi.

Geçtiğimiz haftasonu 21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü, FETÖ ile Mücadele: Riskler Fırsatlar ve Çözüm Önerileri Çalıştay Programı düzenledi. Düzenlenen programa İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, eski AKP Milletvekili Mehmet Metiner, emekli tuğgeneral Haldun Solmaztürk, eski polis müdürü Adil Serdar saçan, eski Baro Başkanı Ümit Kocasakal, eski askerler Mustafa Önsel, Ahmet Zeki Üçok, Av. Fatih Eryılmaz, Yağız Aksakaloğlu ve birçok avukat katıldı. 

Çalıştayda eski polis müdürü Adil Serdar Saçan dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Saçan, "Biz FETÖ'yü emniyet teşkilatında 1978'den beri biliyoruz. Devlet bunu 2006'da fark etti. Birçok iktidar geldi geçti hepsinin teması oldu. Bunların çok ciddi suikast grupları var. Yarın öbür gün devlet büyüklerine karşı ciddi saldırı girişimi olabilir" dedi. 

Balyoz kumpas davasından 4 yıl tutuklu kalan eski Albay Mustafa Önsel , "TSK'da 500 savaş pilotunu sistem dışına gönderen doktor 2.5 yıl yatıp serbest kaldı. Şimdi dışarıda geziyor. Dünyada bir savaşta 500 pilotunu kaybeden bir ülke var mı?" ifadelerini kullandı.

'DÜNYADA FETÖ GİBİ BİR İÇ DÜŞMAN GÖRÜLMEDİ'

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ ise "Dünyada FETÖ gibi bir iç düşman görülmedi. Ona inanlar FETÖ'nün allahla görüştüğüne inanıyor" dedi.

 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.