ÖZEL HABER.. AKP'li Başkan kendi binasını bastı!

ÖZEL HABER..  AKP'li Başkan kendi binasını bastı!
İki dönemdir Amasya Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten AKP'li Mehmet Dümen, tekrar aday gösterilmemesi üzerine kendi partisinin Amasya İl  Başkanlığı binasını bastı.

Amasya'da  İYİ Parti ve CHP'nin yerel seçimlere ortak aday göstermesi AKP ve MHP cephesinde paniğe neden oldu. Seçimi kaybetme korkusu yaşan AKP, yönetimde temizliğe gitti.
İki dönemdir Amasya Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Dümen'in görev süresi boyunca yönetim anlayışı ve yolsuzluk iddiaları nedeniyle  halk tarafından tepkiyle karşılanan bir isim olması,  yönetimi tarafından liste dışı bırakılmasına neden oldu. Bunun üzerine duruma tepki gösteren Dümen çalışma arkadaşları ve yakınlarıyla birlikte AKP Amasya İl binasına giderek olay çıkardı. Tartışma esnasında küfürlerin ve ağır ithamların havada uçuştuğu görüntülere yansıdı. Dümen'in şimdi ise MHP adayı ile temasta olduğu söyleniyor.

İşte o skandal görüntüler!
 
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.