Özrü Kabahatinden Beter!

Özrü Kabahatinden Beter!
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk' ün ölüm yıl dönümünde paylaştığı mesajlar yüzünden görevinden alınıp hakkında soruşturma başlatılan AKP'li Hasan Uzunlar, yüz kızartıcı bir suç işlemediği için mutlu olduğunu söyledi.

Yeniakit'ten Taha Emre Özdemir'e konuşan Uzunlar, "Mutluyum ki yüz kızartıcı bir suç nedeni ile görevimden alınmadım. Ben olanların dışında hiçbir şey söylemedim. 10 Kasım günü araçlar 09:05'te kornaya basmıyor mu?" dedi. 
 
Paylaşımları kendisinin yaptığını belirten Uzunlar, "Biz siyasi hayatımızda iki konu ile mücadele ediyoruz. Birisi din sömürücülüğü diğeri de Atatürk sömürücülüğü. Bizim karşısında olduğumuz Atatürk değil, onu sömürerek bir yerlere gelmeye çalışanlar. Kaldı ki ben bu paylaşımları kendi özel platformumdan sosyal medyadan yaptım. Bunu AK Parti ile ilişkilendirmek son derece yanlıştır. Görevden alındığım için sevindiğim bir nokta var. Allah'a şükür yüz kızartıcı bir suçla manşetlerde yer almadım. Tabii ki içimde burukluk da var ama biz kadere inanan insanlarız" ifadelerini kullandı. 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.