Paşayeva şehit Musa Özalkan'ın ailesini ziyaret etti

Paşayeva şehit Musa Özalkan'ın ailesini ziyaret etti
Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva, Afrin'e yapılan Zeytin Dalı Harekatı'nın ilk şehidi Piyade Astsubay Çavuş Musa Özalkan'In Ankara Ayaş'ta bulunan annesinin evinde ziyaret ederek başsağlığı dileyip, elini öptü. Paşayeva Haber Merkezimize şu açıklamada bulundu:

"Ankarada, Sincanda Afrinde şehit olmuş kahraman şehit kardeşim Musa Özalkanın değerli ailesini ziyaret etdik,şehit annemizin ellerinden öpdük, şehit babasına sizin evladınız sadece sizin ve Türkiyemizin deyil, Azerbaycanın ve tüm Türk dünyasının da değerli evladıdır və hepimiz onun için dualar okuyoruz ve her zaman sizin yanınızdayız dedik. Çok milli bir aile olan Musa kardeşimizin ailesi ile geniş söhbet etdik, karhaman şehitimizle kurur duyduğumuzu söyledik. Nur içinde yatsın kahraman şehidimiz. Şehit kardeşimizin körpe bir kızı kaldı. Hep kızım Gökçen Hatun olacak, iyit, değerli bir Türk kadını olacak diyormuş. İnşallah o güzel balamızın ve annesinin, kardeşimizin tüm ailesinin her zaman yanında olacağız. Bir eviniz de Azerbaycanda var dedik ve inşallah bir gün onları buradakı vatanlarında da güzel ağırlayacağız. Allah tüm şehitlerimize rahmet etsin. Azerbaycan ve Türkiyemiz, birliğimiz inşallah daha da güclenecek."

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü, ağaç ve açık hava
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.