Rahşan Ecevit, Ankara'da Devlet Mezarlığı'na defnedilecek Kaynak Yeniçağ: Rahşan Ecevit, Ankara'da Devlet Mezarlığı'na defnedilecek

Rahşan Ecevit, Ankara'da Devlet Mezarlığı'na defnedilecek 
Kaynak Yeniçağ: Rahşan Ecevit, Ankara'da Devlet Mezarlığı'na defnedilecek

Tarafsız Haber Ajansı’na konuşan Emrehan Halıcı, Ecevit çiftinin kabirlerinin yan yana olması için Cumhurbaşkanı Erdoğan’la konuşacaklarını belirterek, “Daha önce Devlet Mezarlığı’nda rahmetli Bülent Ecevit’in mezarının oradan taşınması gibi bir dilek vardı" "Rahşan Hanım’ın, fakat sonra o zamanki dönemde yan yana yatabilmelerine dönük bir gelişme olabilir diye söylenmişti. Şu an sadece Sayın Cumhurbaşkanımızın onayı ile gerçekleşiyormuş. Eğer o olursa bu dilekleri yerine getirilmiş olacak. Onu bekliyoruz" ifadelerini kullanmıştı. 

"YARIN DEFNEDİLECEK"

Rahşan Ecevit'in nereye defnedileceği belli oldu. Ecevit Vakfı Başkanı Halıcı yeni yaptığı açıklamada, Rahşan Ecevit'in vasiyetinin yerine getireleceği ve Devlet Mezarlığı'nda bulunan Bülent Ecevit'in kabrinin yanına defnedileceği belirtti.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.