Savcılıktan Demirtaş açıklaması

Savcılıktan Demirtaş açıklaması

Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı, cezaevinde rahatsızlanan Demirtaş'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Devam etmekte olan poliklinik kontrolleri için de gerekli özen gösterilmektedir" ifadeleri yer aldı.

 

Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı, F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan ve geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edilip, kontrollerden sonra yeniden cezaevine götürülen HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın sağlık durumuna ilişkin yeni bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, Demirtaş’ın devam eden poliklinik kontrolleri için gerekli özenin gösterildiği ifade edildi.

 

Hekimler tarafından önerilen poliklinik kontrolleri için gerekli planlamaların yapıldığı belirtilen açıklamada, "İlgilinin rahatsızlığı öğrenildiği andan itibaren, süreç Cumhuriyet Başsavcılığımız ve kurumumuz tarafından titizlikle yönetilip takip edilmiştir. Devam etmekte olan poliklinik kontrolleri için de gerekli özen gösterilmektedir" denildi. 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.