Süleymancıların camisi ayrıdır! Atatürk’ten ve Türklerden nefret ederler

Süleymancıların camisi ayrıdır! Atatürk’ten ve Türklerden nefret ederler
Süleymancılar adını Süleyman Hilmi Tunahan’ın adından alır. Süleyman Hilmi Tunahan Nakşi şeyhidir. 1959 yılında vefat ettiğinde, yerine kimseyi bırakmamıştır. Tarikat anlayışına göre velayet bitmiştir. O tarihten sonra Süleymancılık cemaate dönüşmüştür. Süleymancılık Antalya bölgesinde çok etkilidir. Antalya’da Süleymancıların desteğini almayan siyasetçi seçim kazanamaz.

Köylüler, ilkokuldan sonra çocuklarını Süleymancıların yurduna teslim eder. Çünkü başka türlü okutma imkanları yoktur.

Süleymancılar, seçim dönemlerinde siyasi partilerle pazarlık eder, oylarını paraya dönüştürür. Kurban bayramı öncesi esnafı tek tek gezip kurban sözü alırlar. Aslında, vermeye mecbur bırakırlar.

Tanık olduğum bir olayı aktarayım:

Süleymancıların yurdunda yetişmiş bir esnafa bir kurban yazdılar. Esnaf kurban parasını verdi. Belli bir süre sonra kurban parasını vermedin diyerek gene aldılar. Esnaf “lanet olsun” deyip gene verdi.
Ve aynı kurbanın parasını üçüncü defa istemeye kalkınca, esnaf kafayı sıyırdı. Süleymancıların camisi ayrıdır. Süleymancı olmayan imamın arkasında namaz kılmazlar. Bu bölgede bir cenazeniz olup, Süleymancı hocaların eline düşenlerin vay haline.
Ellerinde hesap makinesi, ölenin namaz borcu hesaplanır. Sizlere şaka gibi gelebilir ama, maalesef gerçekleri yazıyorum. Diyelim ki ölen kişi 60 yaşında. Ölen kişi hiç namaz kılmamış gibi, 53 yıl 365 ile çarpılır. Çıkan gün sayısı 5 ile çarpılır. Çıkan rakam, her vakit namaz için kendi biçtikleri TL miktarıyla çarpılır ve sonuç cenaze yakınının eline tutuşturulur. Ve o miktar para tahsil edilir. Yani, Allahlığa soyunarak, şirk üzerinden din satıyorlar.

Süleymancıların lideri Ahmet Arif Denizolgun bu yıl, Eylül ayı başında vefat etti. Kız çocuklarının okutulmasını tasvip etmediği söyleniyor. Denizolgun Ulaştırma Bakanlığı yapmıştır. Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık bölümü mezunudur. Aynı zamanda Colombia Üniversitesi İş İdaresi Bölümü mezunudur. Bunlar kendileri en iyi okullarda, ABD’de okurlar. Çocuklarını okuturlar. Bağlılarına da; “çocuklarınızı okutmayın” derler.

ABD adına etki ajanlığı yapan bir ABD ajanı itirafında ne diyordu?

“Bütün Anadolu’yu gezip, Köy Enstitüleri aleyhinde anti propaganda yaptık. Çünkü 2000 yıllarına gelindiğinde Türkiye’nin genç nüfusu büyüyecek. Köy enstitüleri dursaydı, bu gençliğin alacağı eğitim ülkemizin çıkarları açısından tehlikeli olurdu.”
Türk Milleti, cehaleti öğütleyen, Türklerin din anlayışı olan Maturidiliğe karşı ılımlı islamı, yani Selefiliği savunan, Atatürk düşmanlığı yapan kim varsa, o kişi veya oluşumlara şüphe ile bakmalıdır. Çünkü, bir devlet veya devletler adına etki ajanlığı görevi yapma olasılığı çok yüksektir. Ve Süleymancı yurtlarında Atatürk düşmanlığı aşılanır. Süleymancılar Atatürk’ü asla sevmez. Süleymancılar FETÖ sonrası, sadece yurt değil, okul da yapmaya soyundular. Emperyalizm, kullandığı maşayı deşifre ederken, yerine mutlaka yenilerini de ikame etmiştir.

Bu yazıdan sonra, tarikatlar hakkında seri yazılarımı devam ettireceğim. Çünkü tarikatlar bu ülkeye karşı kullanılan Truva atları haline gelmiştir.


Kaynak: https://www.facebook.com/

Zahide Uçar
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
İzzet Tür2 ay önce
dinde iyi para var.
Nazmi Şar2 ay önce
islamiyet bölünmemesi gereken bir bütündür. tarikatçılık bölücülüktür ve islamiyette yeri yoktur.
Ergun2 ay önce
yazılanlar harfiyen doğru. 99 depreminde kanada toronto süleymancılar gurubu insanları büyük bir salona kapatıp deprem yardımı altında para topladılar allah şahidimdirki bebelerin kundağına takılı maaşallah altınlarını bile aldılar. miktara ulaşılmadan kapıyı açmadılar. ne zamanki hedeflenen miktara ulaşıldı kapıları açıp insanları evlerine saldılar.
Ali DUTAL2 ay önce
zahide uçar denen cahili hiç tanımıyorum. yazdıklarının yüzde doksanı yalan ve iftiradır. bir kişi tarikat ve tasavvuf düşmanıysa mutlaka islamında düşmanıdır. tasavvuf ve tarikatın gayesi islamı öğretmek ve yaşatmaktır. hiç bir tarikat islamın aleyhine söz ve davranışta bulunamaz; bulunanların kesinlikle tarikat ve tasavvufla alakası yok. böylelerine itibar edilmemeli; ancak, gerçek tarikatlara da dil uzatılmamalı. süleyman efendi hazretlerinin talebeleri nakşi yolunun yolcularıdır.
dilsiz şeytan2 ay önce
siz hangi delile ve belgeye dayanıyorsunuz ki bunları rahatça yazabiliyorsunuz. bu yazının amacı fetö üzerindeki dikkatleri işini doğru yapan masum cemmatin üzerine atmaktan başka bir şey değildir. ama bu necip millet eğriyi de doğruyu da biliyor, sizin yazdığınız pardon karaladığınız bu iftiraya pabuç bırakacak kadar cahil değildir. kaldı ki siz bu iftarının bedelini ahirette nasıl vereceksiniz. sosyal medyayı kaynak gösteren sosyal iftiracılığın adı gazetecilik olmuş. yazık
Süleyman cı 2 ay önce
yaw bi git işine abd kuklasi fitne fesat sokmaya devam ediyorsunuz
Ramazan 2 ay önce
hiç bir tarikat, cemaat veya benzerleri asla ve kat a atatürk, kurduğu cumhuriyeti ve kurtuluş / kuruluş felsefesini benimsememiş, sevmemiş sürekli karşı devrim cephesinde yer almışlardır.
Ahmet koca 2 ay önce
bir tek tarikat ve cemaat tanırım oda türkiye cumhuriyeti tarikatı ve cematıdir gerisi ticarethanedir. ticari kazanç veya makam için bu oluşumlara destek verenlere yazıklar olsun.